Forum [ZPB]

Zapomnieni Przez Boga


#1 02-11-08 17:19:41

deathu

Rada Gildii

Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 11-07-08
Posty: 59
Punktów :   

Rangi w gildii

Może mało ciekawy temat, ale mam propozycję. Może byśmy wymyślili nowe rangi w gildii i żeby tych rang było więcej. Tylko coś w klimacie odpowiadającym nazwie gildii. Co wy na to ??? Proszę o wpisywanie pomysłów.


Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Offline

 

#2 02-11-08 17:22:49

gmina

Administrator

Skąd: grudziądz
Zarejestrowany: 16-10-07
Posty: 350
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

jestem jak najbardziej za

może ty deathu masz jakieś propozycje


http://images34.fotosik.pl/23/f132218bdef6780cm.jpg

Życie to hazard , tylko śmierć jest pewna
1 raz wygrasz a za to 10 przegrasz

Offline

 

#3 02-11-08 17:29:07

deathu

Rada Gildii

Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 11-07-08
Posty: 59
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

Może coś w tych klimatach :

Abaddon (Abbadon, "niszczyciel") – hebrajskie anioła Czeluści. Abaddon jest również utożsamiany z aniołem śmierci i zniszczenia, demonem czeluści, z władcą demonów podziemnego świata.
Abatur Muzania (Abiatur) - anioł Gwiazdy Polarnej. Pilnuje wagi, na której w momencie śmierci ważona jest ludzka dusza.
Adriel ("Bóg moją pomocą") - jeden z 28 aniołów władających 28 pałacami Księżyca. Jest także jednym z aniołów śmierci, który "w dniu ostatecznym uśmierci wszystkich żyjących".
Af ("gniew") - jeden z aniołów zniszczenia, książę gniewu Bożego, władca ludzkiej śmierci. Jego ciało jest "ze słupów czarnego i czerwonego ognia".
Aryman (Ahriman, Ariman, Ahraman, Dahak - "Zły Duch") - perski książę zła, pierwowzór chrześcijańskiego Szatana. Według Zaratustry, który był kuszony przez Arymana, ale wyszedł z tej próby zwycięsko, to właśnie Aryman sprowadził śmierć na ziemię, zabijając pierwowzór człowieka i zwierząt.
Duma lub Douma (aram.: cisza) - anioł milczenia i śmiertelnej ciszy. Duma jest także aniołem opiekuńczym Egiptu, księciem piekła oraz aniołem rozgrzeszenia. Dumie nazywany jest "tysiącokim aniołem śmierci, uzbrojonym w ognisty bicz i miecz z płomieni".
Gabriel ("Bóg jest moją siłą") - w tradycji judeochrześcijańskiej i mahometańskiej, jeden dwóch najwyższych rangą aniołów. Jest aniołem zwiastowania, zmartwychwstania, miłosierdzia, zemsty, śmierci i objawienia.
Jehudiasz (Jehudiam) - w Zoharze, jeden z głównych posłańców anielskich. Zstępuje z niebios wraz z orszakiem aniołów, aby od dzielić duszę od ciała umierającego lub właśnie zmarłego człowieka. Jest dobroczynnym aniołem śmierci.
Kafcjel (Kafsjel, Kasjel, "pęd Boży") - anioł odpowiedzialny za śmierć królów.
Kecef - w żydowskiej legendzie, anioł śmierci i jeden z pięciu aniołów zniszczenia.
Lahatiel ("płonący") - jeden z siedmiu aniołów kary. Jest także aniołem sprawującym władzę nad bramami śmierci, co oznacza, że przebywa w drugiej spośród siedmiu "warstw" piekła.
Maszchit ("niszczyciel") - anioł sprawujący władzę nad śmiercią dzieci.
Metatron - jest zapewne najwyższym rangą hierarchą niebiańskim. W niebie jest "przewodniczącym sądu niebios”, na ziemi troszczy się, aby ludziom nie zabrakło pożywienia, jest pośrednikiem między sferą ludzką i boską. Metatron jest najwyższym rangą aniołem śmierci, któremu Bóg każdego ranka wydaje polecenia odnośnie do dusz, które mają być tego dnia 'zabrane" do nieba. Polecenia te Metatron przekazuje następnie swoim podwładnym.
Michał ("któż jak Bóg') - w tradycji biblijnej i pobiblijnej, w literaturze chrześcijańskiej, żydowskiej i muzułmańskiej Michał jest zgodnie uważany za najpotężniejszego z aniołów. Chrześcijanie modlą się do św. Michała Archanioła jako anioła dobrej śmierci, który prowadzi dusze zbawionych do 'wiecznej światłości".
Samael ("trucizna Boga" - Satanil, Samil, Szatan, Seir, Salmael) - w literaturze rabinackiej Samael jest "przywódcą wszystkich szatanów"; oraz aniołem śmierci. W słowiańskiej Księdze Henocha jest on księciem demonów i czarnoksiężników. W legendach żydowskich Samael jest czasem dobrym, a czasem złym aniołem; raz jednym z najświetniejszych, innym razem jednym z najbardziej występnych duchów działających w niebie, na ziemi i w piekle. Samael jest także aniołem śmierci (jednym z wielu pełniących tę funkcję), którego Bóg posłał po duszę Mojżesza, kiedy dni ziemskiego życia Prawodawcy dobiegły kresu.
Smal (Samael) - anioł śmierci i trucizn.
Sraosza - w mitologii staroperskiej, anioł, który "wprawia w ruch wszechświat". Jest aniołem, który w momencie śmierci oddziela duszę od ciała. Jest "aniołem posłuszeństwa", "pogromcą szatana" oraz sędzią umarłych. Jego symbol to czerwona chryzantema.
Suriel (Sariel, Saurel, Surijel - "rozkaz Boży") - anioł utożsamiany z Urielem, Metatronem, Arielem i Sarakielem. Podobnie jak Rafał jest aniołem uzdrowienia. Jest też jednym z aniołów śmierci.
Szaf Hel - anioł sprawujący władzę w piekle. Jest władcą cienia śmierci i zarządza trzecią z siedmiu warstw piekielnych, gdzie nadzoruje anioły "karzące dziesięć narodów".
Uriron - anioł przywoływany w zaklęciach przeciwko nagłej śmierci.
Zazel - anioł przywoływany podczas Salomonowych obrzędów magicznych. ). Jego imię zapisano obok imienia anioła Asjela na talizmanie mającym chronić przed nagłą śmiercią.


Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Offline

 

#4 02-11-08 17:30:58

gmina

Administrator

Skąd: grudziądz
Zarejestrowany: 16-10-07
Posty: 350
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

trzeba by było to przyporządkować do lvl-u


http://images34.fotosik.pl/23/f132218bdef6780cm.jpg

Życie to hazard , tylko śmierć jest pewna
1 raz wygrasz a za to 10 przegrasz

Offline

 

#5 02-11-08 17:34:23

deathu

Rada Gildii

Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 11-07-08
Posty: 59
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

Dopracuję to wieczorkiem lub jutro. Ale dajmy się innym wykazać albo zaproponować coś lepszego 


Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Offline

 

#6 02-11-08 17:38:09

Sebciasty

Użytkownik

Skąd: Zalesie City Górne
Zarejestrowany: 01-11-07
Posty: 154
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

to może już zmienimy cały opis gildii


http://images23.fotosik.pl/194/9dd02cfebda3736b.gif
Cały przystojny JA

Offline

 

#7 02-11-08 17:40:14

deathu

Rada Gildii

Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 11-07-08
Posty: 59
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

Czemu mamy zmieniać opis ? Jak czytałeś "Siewca wiatru" to zrozumiesz moją propozycję


Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Offline

 

#8 02-11-08 17:42:43

gmina

Administrator

Skąd: grudziądz
Zarejestrowany: 16-10-07
Posty: 350
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

jeżeli ktoś zaproponuje zmiane opisu gildii ( całego ) i przedstawi taki projekt  to pomyślimy


http://images34.fotosik.pl/23/f132218bdef6780cm.jpg

Życie to hazard , tylko śmierć jest pewna
1 raz wygrasz a za to 10 przegrasz

Offline

 

#9 03-11-08 18:56:30

deathu

Rada Gildii

Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 11-07-08
Posty: 59
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

Moje propozycje rang w gildii (level-ranga) :
15-18 - Belial
19-21 - Uzjel
22-25 - Belzebub
26-29 - Azazel
30-33 - Lucyfer
34-36 - Raziel
37-39 - Elenthor
40-42 - Semyzza
43-45 - Samael
46-48 - Lewiatan
49-50 - Astaroth
51-53 - Asmodeusz
54-56 -  Abaddon
57-60 - Szatan
60 + - Antykreator

Ranga specjalna dla Sara Lee - Lilith

Proponuję dyskusję i ewentualne poprawki lub inne propozycje


Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Offline

 

#10 03-11-08 20:22:09

gmina

Administrator

Skąd: grudziądz
Zarejestrowany: 16-10-07
Posty: 350
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

Czemu lilith dla saro ?? bo jest kobietą ?? a gdzie niższe lvle ??


http://images34.fotosik.pl/23/f132218bdef6780cm.jpg

Życie to hazard , tylko śmierć jest pewna
1 raz wygrasz a za to 10 przegrasz

Offline

 

#11 03-11-08 20:29:31

deathu

Rada Gildii

Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 11-07-08
Posty: 59
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

Wiesz 40,000 łupu to raczej tak mają od ok. 10-14 lev. Niższe levele to Kandytat

A tak chciałem ją miło wyróżnić bo według legend Lilith była pierwsza na Świecie, przed Ewą


Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Offline

 

#12 03-11-08 20:44:06

gmina

Administrator

Skąd: grudziądz
Zarejestrowany: 16-10-07
Posty: 350
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

super może być Mi sie podoba zacZekamy na reakcje reszty


http://images34.fotosik.pl/23/f132218bdef6780cm.jpg

Życie to hazard , tylko śmierć jest pewna
1 raz wygrasz a za to 10 przegrasz

Offline

 

#13 04-11-08 22:36:25

deathu

Rada Gildii

Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 11-07-08
Posty: 59
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

Proponuje zrobić sondę czy ludzie są za zmianą rang, bo nikt się tu nie wpisuje


Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Offline

 

#14 05-11-08 11:43:17

gmina

Administrator

Skąd: grudziądz
Zarejestrowany: 16-10-07
Posty: 350
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

jezeli tu sie nie wpisuje to myslisz zer gdzie indziej beda sie wpisywac ???


http://images34.fotosik.pl/23/f132218bdef6780cm.jpg

Życie to hazard , tylko śmierć jest pewna
1 raz wygrasz a za to 10 przegrasz

Offline

 

#15 05-11-08 15:20:05

deathu

Rada Gildii

Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 11-07-08
Posty: 59
Punktów :   

Re: Rangi w gildii

Ty jesteś szefem to możesz podjąć sam decyzję Ja w weekend pomyślę nad zmainą opisu gildii.


Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antytbkob.pun.pl www.asgslask.pun.pl www.sitegothic.pun.pl www.krajshinobi.pun.pl www.forumgry.pun.pl